Spływy kajakowe rzeką piaśnicą

Odległość od Willi Krokowa: 10 km

Oferujemy państwu niepowtarzalną formę wypoczynku na rzeczce Czarna Wda przepływającą przez Jastrzębią Górę, Tupadły ,Ostrowo i mającą swoje ujście na plaży Morza Bałtyckiego przed  Karwią. Czarna Wda jest rzeczką o bardzo słaby nurcie co sprawia możliwość pływania kajakiem w obu kierunkach. Spływ ma charakter rekreacyjny i jest idealna dla miłośników przyrody i rodzin aktywnie spędzających czas Długość spływu to około 7 km, czas spływu około 2 godziny, kończąc go możecie Państwo dopłynąć  do samego morza w miejscowości  Ostrowo.

 Drugi równie popularny spływ    tylko bardziej tłoczny  to  Rzeka Piaśnica. Spływ kajakowy w bardzo czystej rzece prowadzącej do morza to nie lada gratka. Piękna okolica, zawiłe meandry rzeki powodują, że na kajaku odpoczywamy od zgiełku. Wspaniała rzeka, pełna ptactwa dostarcza nam podczas spływów niesamowitych przeżyć. Podczas spływu kajakowego będziesz miał okazję do podziwiania przepięknej okolicy. Rzeka płynie przez rezerwat Przyroda 2000.

SUPER PROMOCJA!

Zaplanuj tygodniowy urlop i otrzymaj wyjątkową "KARTĘ PRZYJACIELA WILLI KROKOWA" która zapewni Ci stały rabat w wysokości 10% na przyszłe pobyty w naszym urokliwym pensjonacie!

Szczegółowe informacje są dostępne w naszej recepcji.