Atrakcje w pobliżu

Atrakcje w pobliżu. Bo chcemy, aby naszym Gościom nie brakowało wspaniałych wrażeń i możliwości odkrywania tajemnic okolicy wokół naszej Willi Krokowa. Dlatego też, specjalnie dla naszych Gości, przygotowaliśmy szczegółową listę miejsc w pobliżu bądź co bądź naszej willi. Wraz z odległościami dzięki którym i możliwością nawigowania bezpośrednio do nich. Wystarczy wziąć swój telefon i dzięki temu ruszyć na przygodę po pięknej okolicy! A z całą pewnością jest co zwiedzać. Wreszcie bez wątpienia ogromną atrakcją są trasy rowerowe. U nas można wystartować i przejechać cały pas nadmorski. Przy okazji na pewno poznać nowe osoby i okolice nadmorskie z innej perspektywy.

Kolejną atrakcją godną polecenia jest fokarium w Sarbsku. Zobaczycie tam przede wszystkim bawiące się szczęśliwie uchatki i owszem inne foki. Szczególnie polecamy bez wątpienia godziny odwiedzin w porze karmienia fok. Reasumując co prawda atrakcja jest oddalona o ponad 40 km. Lecz mając pociechy krótko mówiąc warto pojechać i doświadczyć emocji i niezapomnianych widoków. To nie wszystko, na zakończenie, zapraszamy do rezerwatu, następnie nad jezioro Żarnowieckie czy oczywiście też plażę.

Chcemy, aby naszym Gościom nie brakowało wspaniałych wrażeń i możliwości odkrywania tajemnic okolicy wokół naszej Willi Krokowa. Dlatego też, specjalnie dla naszych Gości, przygotowaliśmy szczegółową listę miejsc w pobliżu naszej willi, wraz z odległościami i możliwością nawigowania bezpośrednio do nich. Wystarczy wziąć swój telefon i ruszyć na przygodę po pięknej okolicy!

EuroVelo 10/13 trasy rowerowe

Odległość od Willi Krokowa: 1,5 km

Przejażdżki konne

Odległość od Willi Krokowa: 1 km

Spływy kajakowe rzeką piaśnicą

Odległość od Willi Krokowa: 10 km

Plaża

Odległość od Willi Krokowa: 2,3 km

Karwia Centrum

Odległość od Willi Krokowa: 4,1 km

Rezerwat Widowo

Odległość od Willi Krokowa: 4,5 km

Jezioro Żarnowieckie

Odległość od Willi Krokowa: 10 km

Sea Park Sarbsk

Odległość od Willi Krokowa: 45 km

SUPER PROMOCJA!

Zaplanuj tygodniowy urlop i otrzymaj wyjątkową "KARTĘ PRZYJACIELA WILLI KROKOWA" która zapewni Ci stały rabat w wysokości 10% na przyszłe pobyty w naszym urokliwym pensjonacie!

Szczegółowe informacje są dostępne w naszej recepcji.