Restauracja

MenuOrganizujemy wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne, szkolenia, spotkania biznesowe
  •     I Komunia św. od 135 zł/osoba
  •     Wesele od 175 zł/osoba
  •     Urodziny od 75 zł/osoba
  •     Stypa od 32 zł/osoba (możliwość przygotowania na 150 osób)
Świadczymy usługi cateringowe, przygotowujemy wyroby garmażeryjne na wynos, na święta.
Przygotowujemy również dania bezglutenowe i wegańskie.Zapraszamy do naszej nowej sali bankietowej /weselnej „Wenecja”
WESELA SZCZEGÓŁY cala oferta : Link do prezentacji: https://www.gdziewesele.pl/restauracje/sala-weselna-wenecka lub www.salawenecka.pl

Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Willa Krokowa to wyjątkowe miejsce o unikalnym, kameralnym klimacie. Stylowe, eleganckie wnętrza, znakomite dania kuchni polskiej oraz profesjonalna obsługa sprawią, iż każda spędzona tu chwila będzie niezapomniana.


Oferta cenowa dla grup zorganizowanych jest przygotowywana indywidualnie w zależności od dnia tygodnia, pory roku, ilości dni oraz ilości osób.

Pomagamy w organizacji imprez towarzyszących, od pokazów tanecznych przez imprezy tematyczne, po zabawy na świeżym powietrzu z ogniskiem i pieczeniem dzika, pokazem sztucznych ogni.

Każde spotkanie w gronie współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu na długo pozostanie w pamięci ucztujących i przyniesie same korzyści biznesowe. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy…