WILLA: Nowy obiekt wybudowany składający się z pokoi Gościnnych, restauracji, sali zabaw dla dzieci, małego SPA, tarasu widokowego. Na terenie obiektu bezpłatny Internet bezprzewodowy, usługa prania i suszenia, prasowania. Poza tym oddajemy teren zewnętrzny wypoczynkowy dla Gości gdzie można skorzystać z basenów, altany, grilla, placu zabaw dla dzieci, pobrać w kosza, czy tenis stołowy.

PLAŻA: Karwieńskie Błota plaża publiczna, piaszczysta, łagodne wejścia, ok. 2,3km od Willi, bezpłatny bus hotelowy dowozi Gości na plażę (rozkład w recepcji) lub do ustalenia indywidualnie, dojazd bardzo łatwy zajmuje ok 3-5 min.), za to plaża, którą Państwu oferujemy jest jedną z najszerszych i najpiękniejszych plaż w Europie. Mało uczęszczana co pozwala na bardzo swobodny nie krępujący odpoczynek. Szerokość (100 m) plaży pozwala nie tylko na liczne zabawy plażowe ale również swobodne wodzenie wzrokiem za swoimi pociechami, które nigdy nie zginą Państwu z pola widzenia w natłoku parawanów czy innych plażowiczów.
POŁOŻENIE: Bardzo dobre miejsce wypadowe we wszystkich kierunkach z łatwym wyjazdem, bez korków. Znajdujemy się w pasie nadmorskim pomiędzy Karwią a Dębkami. Do Karwi (5 km), do Dębek (10 km) Jastrzębiej Góry 10 km (10 min.), do Władysławowa 17 km (15 min.), do Łeby 56 km (60 min.), na Hel 53 km (60 min.), do Gdyni 44 km (35 min.). Z łatwością dojedziecie Państwo do celu, omijając zatłoczone drogi. Parking na posesji umożliwia Państwu swobody wjazd i wyjazd o każdej porze.