WILLA: Nowy obiekt wybudowany składający się z pokoi Gościnnych, restauracji, sali zabaw dla dzieci, małego SPA, tarasu widokowego. Na terenie obiektu bezpłatny Internet bezprzewodowy, usługa prania i suszenia, prasowania. Poza tym oddajemy teren zewnętrzny wypoczynkowy dla Gości gdzie można skorzystać z basenów, altany, grilla, placu zabaw dla dzieci, pobrać w kosza, czy tenis stołowy.

PLAŻA: Karwieńskie Błota plaża publiczna, piaszczysta, łagodne wejścia, ok. 2,3km od Willi, bezpłatny bus hotelowy dowozi Gości na plażę (rozkład w recepcji) lub do ustalenia indywidualnie, dojazd bardzo łatwy zajmuje ok 3-5 min.), za to plaża, którą Państwu oferujemy jest jedną z najszerszych i najpiękniejszych plaż w Europie. Mało uczęszczana co pozwala na bardzo swobodny nie krępujący odpoczynek. Szerokość (100 m) plaży pozwala nie tylko na liczne zabawy plażowe ale również swobodne wodzenie wzrokiem za swoimi pociechami, które nigdy nie zginą Państwu z pola widzenia w natłoku parawanów czy innych plażowiczów.

POŁOŻENIE: Bardzo dobre miejsce wypadowe we wszystkich kierunkach z łatwym wyjazdem, bez korków. Znajdujemy się w pasie nadmorskim pomiędzy Karwią a Dębkami. Do Karwi (5 km), do Dębek (10 km) Jastrzębiej Góry 10 km (10 min.), do Władysławowa 17 km (15 min.), do Łeby 56 km (60 min.), na Hel 53 km (60 min.), do Gdyni 44 km (35 min.). Z łatwością dojedziecie Państwo do celu, omijając zatłoczone drogi. Parking na posesji umożliwia Państwu swobody wjazd i wyjazd o każdej porze.

DO ZWIEDZANIA

Krokowa
Pałac z pięknymi ogrodami dawnej gospodyni tego miejsca Luizy. Muzeum w Krokowej, park i plac zabaw dla dzieci. Po drodze macie Państwo również STAJNIĘ U IRKI gdzie prowadzone są nauki i jazdy konne.

Szymbark
Dom do Góry Nogami, Centrum Edukacji i Promocji Regionu. Szymbark ul. Szymbarskich Zakładników 12. Tel. 607 610 317.

Dystans - ok. 80 km.

Łeba
Park to jedyny w Polsce tak rozbudowany i wielki obszarowo park Dinozaurów. Przepięknie położony na obszarze blisko 20 ha.

Dystans - ok. 50 km.

Jastrzębia Góra
Najsłynniejszą atrakcją jest Obelisk Gwiazda Północy jest to kamień oznaczający najbardziej wysunięty na północ punk linii brzegowej Polski. Jastrzębia Góra słynie z wysokiego klifowego brzegu do którego prowadzi deptak. Hotel Primavera Całkowicie nowy Park Wodny. Tel. 58 774 45 51.

Dystans - ok. 20 km.

Władysławowo
Tutaj warto zobaczyć „Dom Rybaka” - wieża widokowa „Aleja gwiazd”. Ocean Park Władysławowo Tel. 606 422 994, Wyprawy kutrem rybackim na połowy dorsza Rejsy wędkarskie: wypłynięcia zarówno w pełne morze z portu Władysławowo jak i na Zatokę Gdańską. Tel. 500 010 744.

Dystans - ok. 18 km.

Puck
To miasteczko o wyraźnym klimacie kaszubskim, z portem jachtowym, W drodze powrotnej lekko odbijając w stronę Redy można zobaczyć w Rzucewie bajkowy zamek, następnie kierując się na Karwie można odwiedzić Groty Mechowskie to najmniejsza podziemna trasa turystyczna w Polsce w okresie najmłodszego zlodowacenia.

Dystans - ok. 20 km.

Jezioro Żarnowieckie
Znajduje się tu największa w kraju elektrownia szczytowo-pompowa, tuz niedaleko znajduje się Wieża widokowa w Gniewinie. Na koniec zapraszamy do skansenu w Nadolu - Oddział Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy. Rejsy po Jeziorze Żarnowieckim i na morzu łodziami motorowymi i statkami wycieczkowymi. Statek wycieczkowy Nadolanin". Tel. 668 464 089 Kapitan Statku.

Dystans - ok. 5 km.

Piaśnica
Na trasie do Wejherowa to okolice gdzie w 1939 roku Niemcy rozstrzelali i zakopali w masowych grobach około 10-12 tys. Kaszubów i Polaków, w pobliżu znajduje się również farma Strusi w Kniewie. Na terenie fermy znajduje się restauracja, w której serwowane są dania z mięsa strusiego. Spływy kajakowe rzeką Piaśnicą do Tel 516 901 167.

Dystans - ok. 12 km.

Hel
Fokarium - tu znajdują się foki szare, karmienie fok 11:00 i 14:00, godziny otwarcia 9:30-19:00 Muzeum obrony wybrzeża, Muzeum Rybołówstwa, Latarnia Morska, Wrak kutra łącznikowego "Bryza" K-18. Po drodze możecie się Państwo zatrzymać w pięknej Juracie czy Jastarni.

Dystans - ok. 54 km.

Gdańsk
Stare miasto, Muzeum Bursztynu, Złota Brama, Targ Węglowy, Jarmark Dominikański, Dwór Artusa, Polska Filharmonia Bałtycka, Przystań Żeglugi Gdańskiej, Żuraw.

Dystans - ok. 66 km.

Sopot
Trójmiejski Park Krajobrazowy, ulica Bohaterów Monte Cassino, Krzywy Domek, Opera Leśna, Tor wyścigowy.

Dystans - ok. 54 km.

Gdynia
Skwer Kościuszki, Nabrzeże zabytkowych okrętów ORP Błyskawica, Dar Pomorza, przystanie jacht-kluby. Dom Żeglarza, Oceanarium.

Dystans - ok. 40 km.