Animacje dla dzieci

Animacje dla dzieci
 

Zapraszamy do wspólnej zabawy  wszystkich  małych i dużych  Gości.

ANIMACJE

 Poniedziałek  15:00-19:00 Dzień Disneya        

Wspólne rysowanie postaci  z bajek, konkursy z nagrodami  w tematyce bajkowej,  tworzenie  wspólnego plakatu   spidermen, malowanie buziek, brokatami i farbami, robienie kolorowych warkoczyków, 

Wtorek 15:00 – 19:00  Dzień wygibasów     

Zabawy z czarodziejską chustą, Zabawa z balonikami – nauka tworzenia zwierzątek i innych przedmiotów, zabawy ruchowe z muzyką i odwiedziny klowna

Środa  15:00 – 19:00  Dzień Indianina    19:00 – 21:00 Ognisko

 Przygotowywanie stroju dla Indianina, malowanie buziek, podział na plemiona i nadanie imion, robienie tatuaży, wspólne budowanie wigwamu ,szukanie skarbu z mapą, zabawa w plenerze. Ognisko  z kiełbaskami i piwkiem, wspólne grillowanie i śpiewanie  przy muzyce .

Czwartek   15:00- 19:00 Dzień Pirata i dyskoteka 

Wspólne tworzenie masek pirackich, Wspólne szukanie skarbu, zawody dla pirackich rodzin  z medalami. (przeciąganie liny, bieg w workach, labirynt, kalambury), Impreza w przebraniach pirackich, dyskoteka dla dzieci i dorosłych.

Piątek  15:00-19:00 Tajemnica kucharza 

Co to jest ? (wkładanie ręki do pudełka i macanie co to za owoc, warzywo) , Jak to smakuje ? ( próbowanie z zawiązanymi oczami), Wspólne Gotowanie ( Tort z wafli i nutelli, sałatka owocowa – plastikowymi nożykami )  Degustacja dla rodziców.

Sobota dzień wolny 

Niedziela  15:00-19:00 Dzień Hawajski   i  KARAOKE

Dla dzieci wspólne zabawy z Animatorką, wspólne robienie spódnic z trawy, bibuły, plecenie wianków i naszyjników z kwiatków, Tworzenie drinków z parasolką oraz hawajskich potraw z owoców, hawajskie konkursy z tańcem hula – hop, hawajskie zabawy, tańce i śpiewy,  Film familijny na dużym ekranie.

Animacje są organizowane  w okresie wakacji .

                    ZAPRASZAMY